Film Falco - Verdammt wir leben noch –

Falco - Verdammt wir leben noch ! - premiéra v českých kinech - článek z časopisu FLIRT

Datum: 13. 11. 2008 4.26 | 1454× | Kategorie: FILM V KINECH | Komentáře: 0

Čtenáři a čtenářky,

 

V příštích dnech začínám plnou parou, respektivě co mi síly dovolí, vydávat sérii článků o filmu Falco - Verdammt wir leben noch! ve stejnojmenné rubrice. Celá tato rubrika již existovala s celkem 12 články, avšak na dnes již neexistujícím blogu FALCO IS COMING HOME, který mi, jak všichni víme, zničil jakýsi - no řekla bych „internetový rarášek", jak se vyjadřuje původce tohoto zločinu. Články se mi ale naštěstí podařilo najít na Google v archívu, pak také na jednom z mých taktéž zničených hostingů, který jsem našla v polorozbořeném stavu, zase pro změnu na portálu lycos.de. Takže - nepříjemná záležitost je zčásti za mnou, foto je znovu vyčištěné a upravené, záleží jenom na mně, za jak dlouho bude zpět zde na webu.

 

Druhou, pro mne ne příliš příjemnou záležitost přináším zde. Je to článek z časopisu FLIRT - z tohoto měsíce. Na moji výzvu na Falco - fóru mi jej poslala Jitka - Isolda, za což jí děkuji, i když už se to asi nedozví. Pro zajímavost - našla jsem jej v mailu deset minut předtím, než došlo mezi námi k onomu hroznému konfliktu, který jsem do teďka ještě nepochopila a nevstřebala. Řeknu na to - měl se v tu chvíli zastavit raději čas. Anebo k tomu také podotknu „No comment". Předpokládám, že mi rozumíte a víte, co bych teď nejraději řekla. Ale vydávám jej, a to vzhledem k tomu, že:

 

Film FALCO - VERDAMMT WIR LEBEN NOCH ! má dnes, dne 13.11.2008 svou premiéru v českých kinech.

 

K obsahu článku:

Mno, autorka článku sice neumí napsat správně Falcovo jméno, což by se tedy redaktorce stávat nemělo, ale její hodnocení považuji za vcelku zdařilé. Je jednou z mála, která se nevyjadřuje o Falcovi jako o „sjetém drogami" ve chvíli oné osudné havárie. Děkuji jí za to. Moje kritika fimu, kterou uvedu na závěr této série, bude poněkud delší, detailnější. A vás, kteří chodíte na české Falco - fórum, tolik zneuznané webmastery Falkenflugem a Martinem Smekem - webmastery opravdu zkušenými a naprosto bezchybnými - vás bych prosila o vyjádření k tomuto článku i k samému filmu na našem diskusním fóru. Kdo jste tam ještě nebyli, račte se přidat a rozmnožte naše řady, je to zde:

 

http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=8341&auth=

 

Dagmara, autorka

 

Film Falco - Verdammt... v českých kinech, nejdůležitější odkazy:

 

http://filmyx.cz/filmy-v-kinech.php

 

http://www.csfd.cz/film/238687-falco-falco-verdammt-wir-leben-noch/gallery/

 

http://kino-premiery.sms.cz/

 

http://www.sms.cz/film/falco

 

http://filmyx.cz/falco.php

 

http://www.atypfilm.cz/falco.htm

 

http://www.olomouckakina.cz/program.php?kino=met&PHPSESSID=1e53b0934aed9335b14b9da61a297dc0

 

http://www.cokdyvpraze.cz/modules.php?name=Insertion&file=premiere&elid=1346

 

http://www.imdb.com/title/tt0915457/

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: