Film Falco - Verdammt wir leben noch –

Jak jsem fotila Manuela Rubeye v Ostravě, aneb kontroverzní život české bloggerky Dagmary

Datum: 26. 11. 2008 23.06 | 1435× | Kategorie: RŮZNÉ | Komentáře: 0

 

Lidičky, dějou se nám to ale „wjecy":

Minulý čtvrtek mi kompletně vysadil můj drahý PC, a to přesně uprostřed hádky s někým, kdo si myslí, že po něm jdu s dýkou do zad a že mu chci sbalit bráchu. Jiná z vás mi na ajsku doporučila, že když se bojím, že mi nějaký anonym chce smazat weby, tak je prý mám vydat knižně, že si to fanoušci zajisté koupí a bude po starostech. Pak mne přede všemi obvinila na fóru, že ubližuji jejímu Flugovi, protestativně zdrhla z Falco-fóra a navrch k tomu mi poslala po své, již bílé kytičce ICQ jedovatý pozdrav.

Ještě tu noc mne napadla parta tzv. fanoušků, zmlátili mne tak, že budu mít asi následky, protože prý na netu ubližuji lidem a píšu o nich pomluvy a jejich jména k tomu. Prý si už neškrtnu. Mno, tak nevím... ale asi budou udiveni...:-)) :-)) :-)) Škrtnu. Ještě mockrát :-)) :-)) :-))...

V pondělí jsem se skoro slepá (obličej mám totiž celý pohmožděný a nevidím) dostavila do naší Státní vědecké knihovny, abych se v mezičase, co se mi opravuje PC, mrkla na fórum. Ve 12.00 hod. jsem se od Kommissarin dověděla, že máme nedělní časák s Falcem, tak jsem jej do hodiny sehnala v 6 vydáních, abych jej vám některým mohla poslat. Při tom jsem, už tak napadající na pravý rozbitý kotník (po té inzultaci v temném lese za Ostravou), málem znovu přišla o život. Když jsem totiž vycházela z naší SVK, tak jsem přímo vlítla pod brzdící plakátovací vůz. Nepřejeli mě, zastavili a vynadali mi. Pak vylepili v centru Ostravy 3 plakáty na film Falco - Verdammt wir leben noch. Nafocené vám je předkládám a omlouvám se za jejich kvalitu. Jsem opravdu skoro slepá, otoky na očích po fackách a kopancích mi jaksi neumožňují dobře zaostřit pohled při focení.

V noci jsem se pak znovu vypravila ven, abych jeden z nich ukradla jako trofej do své sbírky. Bohužel, žiletka ani nůžky nepomohly. Plakáty drží pevně a jsou stále tam, kde byly. PC už je ale spraven, takže tohle bylo místo bohaté vánoční nadílky, na kterou mi již nezbývají peníze. Ale zato mám nový monitor a operační systém. A ještě mám pro vás pár hezkých foteček, posuňte si lištu dolů. Možná, že tam ještě vměstnám krátké a pěkné vyprávění o Ostravě.

Nedělní časák jsem rozeslala a v naší knihovně sehnala další článek o filmu Falco-Verdammt z českých novin. Jen, co si přehodím obvazy, vydám jej.

Pac a pusu posílá vaše poraněná tetka Dáša. Bohužel ale dnes bez úsměvu. Ne, že by mi ztuhl, ale nemohu hýbat obličejem. Jinak jsem v pohodě a naprosto psychicky vyrovnaná, už se nebojím smrti. A proto, že na fóru se nesmí nechávat vzkazy, píšu tedy svůj vzkaz pro paní správcovou sem. „Šlo by, prosím pěkně, spravit tu pravopisnou chybu, co napsala v záhlaví fóra? Děkuji předem."

A teď už vážně - uzdravuju se, modřiny a podlitiny již pomaličku mizí, i to naražené žebro sroste. Brzy nashle, mám vás ráda. A čmuk všem posílá

Dáša, autorka blogu :-)) :-)) :-))

Jo, ještě jeden vzkaz pro moji milovanou Zuzku ze Slovenska: "Čučoriedko, dovol mi, na pár dnů si tady na automatiku pustím nějakou rychlejší skladbu, chce se mi totiž tancovat. Pak zase dáme Jeanny, ju? Díky za pochopení."

P.S.: nebojte,

                                             „TO BE CONTINUED"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: